AKTUELNI KONKURSI:

Jakov Sistem D.O.O, firma za prodaju i održavanje računara i računarske opreme, instalaciju mreža, izradu web sajtova raspisuje konkurs za radno mesto:

MENADŽER PRODAJE

OSNOVNA ZADUŽENJA:

  • kompletna briga o prodajnom objektu kao i prodajnom procesu, od ponude do naplate
  • organizacija, vodjenje, podrška i kontrola prodajnog tima
  • odgovornost u radu, poštovanje i zalaganje prema timu i kompaniji
  • prodaja u maloprodajnom objektu i putem telefona
  • stalno praćenje tržišta i konkurencije i unapredjenje poslovanja u skladu sa tržišnim kretanjima
  • vodjenje i ažuriranje administrativne dokumentacije
  • akvizicija novih klijenata, održavanje i unapredjenje poslovnih odnosa sa postojećim klijentima
  • komunikacija sa bankama i predstavnicima javnih ustanova
  • praćenje i analiziranje rezultata prodaje i izveštavanje na dnevnom i nedeljnom nivou

NEOPHODNI USLOVI:

  • obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • odlične komunikacijske i prezentacijske veštine
  • posvećenost poslu, samostalnost, efikasnost, angažovanost i odgovornost u radu
  • poznavanje i fokusiranost na tržište i aktivnosti konkurencije
  • ljubaznost prema klijentima i lojalnost kompaniji
  • poznavanje rada na računaru (napredni nivo MS Office i internet)
  • poznavanje računarskih komponenti i IT opreme
  • poznavanje engleskog jezika (osnovni nivo)
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Prijave i CV šaljite nam na: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

SERVISER LAPTOPOVA, RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREME

Opšti uslovi:

  • Poznavanje i servisiranje laptopova, računara i računarske opreme
  • Odlično poznavanje softvera i hardvera
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima - minimalno 2 godine
  • Poznavanje rada u Windows i Linux okruženju, Interneta, računarskih mreža
  • Najmanje SSS
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Za obavljanje ovog posla potrebno je:

  • Odgovornost za poštovanje rokova i kvalitet rada
  • Spremnost za rad u timu i individualno po potrebi
  • Sposobnost kreativnog razmišljanja i pronalaženja inovativnih rešenja
  • Spremnost za učenje novih tehnologija i procesa
  • Kontinuirano praćenje razvoja IT tehnologije i spremnost za stručno usavršavanje

Opis posla:

  • Servis laptopova, računara i računarske opreme
  • Održavanje i preventivno čišćenje računara i ostale računarske opreme
  • Dijagnostika i otklanjanje kvarova
  • Instalacija OS i pratećeg softvera, umrežavanje i osnovna administracija informacionog sistema

Vaš CV sa slikom iskljucivo slati na mail:  Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

PRODAVAC U MALOPRODAJI

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima - minimalno 1 godina
  • Veoma razvijena analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu
  • Kreativnost, odgovornost, posvećenost detaljima, timski rad
  • Obavezna vozačka dozvola

  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa
  • Poznavanje računara, računarskih komponenti i uopšteno IT opreme
  • Komunikativnost i razvijena veština prodaje
  • Rad na internetu
  • Osnovno znanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima
  • Prodaja i sastavljanje ponuda

Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

5za5

Besplatna isporuka
Tablet PC
Baterije za laptopove - Jakov Sistem
Ovlasceni Dell prodavac - Jakov Sistem

Korpa prazna!

3% popust
laptopovi